HaberlerSamsunspor haberSamsunspor geleceğin yıldızlarını seçti

Samsunspor geleceğin yıldızlarını seçti - Samsunspor haber

Samsunspor Kulübü Basketbol Şubesi, akademi kurmak için sporcu seçmeleri yaptı. Oldukça yoğun ilgi gören seçmelerde Samsunspor Basketbol teknik ekibi ve yöneticileri, yıldız adaylarını seyretti

Samsunspor geleceğin yıldızlarını seçti

Samsunspor Kulübü Basketbol Şubesi altyapı kurmak için yıldız adaylarını seçti. Anakent Spor Salonu'nda yapılan seçmelerde 2003-2009 yılları arasında doğumlu yaklaşık 80 sporcular seçilebilmek için ter döktü.

 SAMSUN'UN ÇOCUKLARI
Seçmeler hakkında bilgi veren Samsunspor Kulübü Basketbol Şubesi Altyapı Sorumlusu Onur Cumhur Aksoy, "Seçmeler yaparak kaliteli bir altyapı kurmak istiyoruz. Çok yetenekli yıldız adaylarının olması bizleri çok umutlandırıyor. İnşallah ilerleyen yıllarda kendi çocuklarımızı Süper Lig'de Samsunspor Basketbol formasıyla izleyeceğiz" dedi.

 YOĞUN TALEP VAR
Seçmelere oldukça yoğun talebin olduğunu belirten Samsunspor Kulübü Basketbol Şubesi Genel Menajeri Emre Ekim, "Samsunspor camiasına yakışır bir altyapı kurmak için oyuncu seçmeleri yapıyoruz. Projemizin temellerini pandemiye rağmen oldukça zor şartlar altında atıyoruz. Yoğun talep var. Bu kadar yoğun talebin olması bizi hem mutlu ediyor hem de gelecek adına umutlandırıyor. İnşallah seçmelerden çok iyi basketbolcular çıkacak. Amacımız futbol akademisinde olduğu gibi Yüksel Yıldırım başkanımızın vizyonuyla basketbolda da kaliteli bir akademi kurmak" diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım hastaneye kaldırıldıSamsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım hastaneye kaldırıldıSamsunspor Tuzlaspor maçının hakemi belli olduSamsunspor Tuzlaspor maçının hakemi belli olduSamsunspor'da 3 futbolcu daha sakatSamsunspor'da 3 futbolcu daha sakatAztopal, Samsunspor'da yaşanan gelişmeleri anlattıAztopal, Samsunspor'da yaşanan gelişmeleri anlattı

SIRADAKİ HABER