HaberlerSamsunspor haberSamsunspor artık kazanmak zorunda

Samsunspor artık kazanmak zorunda - Samsunspor haber

Haber Gazetesi Yazarı İlhan Demircioğlu, Giresunspor - Samsunspor maçını yorumladı

Samsunspor artık kazanmak zorunda

Samsunspor zorlu Giresunspor deplasmanında 1 puan alabildi.

Buna sevinmek mi lazım üzülmek mi bilmiyorum ama hedefi Süper Lig olan bir tamımın artık bu tür maçları kazanması gerekiyor.

Ya da kazanmasa bile bu takıma yazık oldu bu maçı kazanmayı analarının ak sütü gibi hak ettiler ama futbol şansı yanlarında değildi dedirtmeliydi Samsunspor.

Bunlar oldu mu derseniz bana göre olmadı.

 

Koskoca 45 dakikada kaleyi bulan tek bir şut yok organize bir atak yok ama bunlar iki takım için de yok.

 

Samsunspor yine ikinci bölgeden üçüncü bölgeye çabuk geçemiyor yine kanatlardan yetire kadar top getiremiyor ve oyunun sıkıştığı dönemlerde de etkili bir şut atan oyuncusu yok.

Her ne kadar başkan Yüksel Yıldırım bu yabancıları biz balık yemeleri için transfer etmedik dese de balık yemeye mi geldiler bilmiyorum ama şu ana kadar takım yerli oyuncuların sırtında gidiyor.

Milli maç arası nasıl değerlendirildi bilmiyorum ama etkili bir tamımı sahada göremedik bunu çok iyi biliyorum.

Covid 19 bir an önce bitmeli ve tribünler taraftarlara açılmalı.

Bu süreçte şunu çok iyi gördük ki Samsunspor taraftarı olmadan göze hoş gelen futbol da oynayamıyor hayal edilen sonuçları da alamıyor.

İLGİLİ HABERLER

Yılport Samsunspor - Tuzlaspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?Yılport Samsunspor - Tuzlaspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?Samsunspor'da sakatlar artıyorSamsunspor'da sakatlar artıyorSamsunspor 3 maçlık seriyi bitirmek istiyorSamsunspor 3 maçlık seriyi bitirmek istiyorSamsunspor - Tuzlaspor ilk onbirler belli olduSamsunspor - Tuzlaspor ilk onbirler belli olduSeri nihayet bozuldu- Samsunspor: 2 - Tuzlaspor: 0Seri nihayet bozuldu- Samsunspor: 2 - Tuzlaspor: 0

SIRADAKİ HABER