YAZARLAR

DİĞER YAZILARI

İlhan DEMİRCİOĞLU

Samsunspor artık kazanmak zorunda

Samsunspor zorlu Giresunspor deplasmanında 1 puan alabildi.

Buna sevinmek mi lazım üzülmek mi bilmiyorum ama hedefi Süper Lig olan bir tamımın artık bu tür maçları kazanması gerekiyor.

Ya da kazanmasa bile bu takıma yazık oldu bu maçı kazanmayı analarının ak sütü gibi hak ettiler ama futbol şansı yanlarında değildi dedirtmeliydi Samsunspor.

Bunlar oldu mu derseniz bana göre olmadı.

Koskoca 45 dakikada kaleyi bulan tek bir şut yok organize bir atak yok ama bunlar iki takım için de yok.

Samsunspor yine ikinci bölgeden üçüncü bölgeye çabuk geçemiyor yine kanatlardan yetire kadar top getiremiyor ve oyunun sıkıştığı dönemlerde de etkili bir şut atan oyuncusu yok.

Her ne kadar başkan Yüksel Yıldırım bu yabancıları biz balık yemeleri için transfer etmedik dese de balık yemeye mi geldiler bilmiyorum ama şu ana kadar takım yerli oyuncuların sırtında gidiyor.

Milli maç arası nasıl değerlendirildi bilmiyorum ama etkili bir tamımı sahada göremedik bunu çok iyi biliyorum.

Covid 19 bir an önce bitmeli ve tribünler taraftarlara açılmalı.

Bu süreçte şunu çok iyi gördük ki Samsunspor taraftarı olmadan göze hoş gelen futbol da oynayamıyor hayal edilen sonuçları da alamıyor.

Kazanmak çok güzel...Samsun Gerçeğini Bakan Koca'dan ÖğrendikSamsunspor artık kazanmak zorundaSamsunspor direklere takıldıSamsunspor için 3 puan yeterSamsunspor'un rakibi Covid 19Samsunspor 3 puan kaybetti peki ne kazandı?Ersan Aksu kalıyor yönetim gidiyor mu?Samsunspor büyük iş başardıSamsunspor'da 1 puan iyi ama...Yazarın Tüm Yazıları
hızWeb