Muhsin Yüksel: 'Makam kapılarını kıracağım'

Muhsin Yüksel: 'Makam kapılarını kıracağım'

CHP Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Muhsin Yüksel, başkanlığı döneminde belediyedeki bütün makam kapılarını kıracağını söyleyerek, 'Atakum için şeffaf yönetim amacım var. Atakum'da bir değişim yaşanacak, bunu da oranın halkı hissedecek. Bütün gayem bu' dedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Muhsin Yüksel, Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara'yı, Haber Medya Grubu'nun Borkonut Niş'teki çalışma ofisinde ziyaret etti. Yüksel, aday adaylığı hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

HALKIN İÇİNDEN GELDİM

1955 yılında Çarşamba'da doğduğunu söyleyen Yüksel, "Rahmetli babam fakir olduğu için Samsun'a göç etmiş. Okulu da Samsun'da okudum. Ardından Köy Hizmetleri'nde çalıştım ve buradan emekli oldum. İnşaat sektöründe çalıştım. Halen gayrımenkul sektöründe uğraşıyorum. Evliyim ve 3 çocuk sahibiyim. Atakum için şeffaf yönetim amacım var. Herkese açık olacak. İlk icraatim benim makamım da dahil olmak üzere belediyedeki 7 makamda bütün kapıları balyozla kıracağım. Bir tarafa Atatürk'ün kocaman posterini bir tarafa da aylık gelir gider tablosunu koyacağım. Ben halkın arasından geldiğim için benim ne işim var makamla? Çizmemi de giyerim, miğferimi de takarım. Her şeyi yaparım. İnsana yatırım yapacağım. Atakum'u çağdaş bir çizgiye getireceğim. Atakum örnek olarak gösterilecek. İzmir'deki, Didim'deki gibi özgür olmalıyız. Neden olmayalım? Bunlar olmadıktan sonra Atakum'a nasıl turizm şehri diyeceğiz? Atakum'da bir değişim yaşanacak, bunu da oranın halkı hissedecek. Bütün gayem bu" diye konuştu.

Volkan ŞENAL