HaberlerSamsun haberMekana Bağımlı Kalmak İstemeyen Girişimler için Sanal Ofis Çözümleri

Mekana Bağımlı Kalmak İstemeyen Girişimler için Sanal Ofis Çözümleri

Mekana Bağımlı Kalmak İstemeyen Girişimler için Sanal Ofis Çözümleri

Bugün yaşanan büyük pandemi tüm sektörlerde faaliyet gösteren firmaları birtakım önlemler almaya yöneltti.

Bugün yaşanan büyük pandemi tüm sektörlerde faaliyet gösteren firmaları birtakım önlemler almaya yöneltti. Çok sayıda kurum ve kuruluş Home Office çalışmaya geçerek evden veya uzaktan çalışmaya başladı. Bu çalışma şekli yepyeni kavramları da hayatımıza soktu. Sanal ofis de bunlardan bir tanesi. Artık sabit bir mekândan değil mekân bağımsız her an her yerden çalışmak mümkün. Yazımızın devamında sanal ofis nedir sorusunun yanıtını ararken, yeni normal hayatımızı ve yeni girişimleri nasıl etkileyecek sorusu için de öngörülerimizi ifade etmeye çalışacağız.

  Sanal Ofis Nedir?

 Sanal ofis İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerin merkezi ve özellikle iş dünyasının yoğunlaştığı bölgelerde yer alan ve hazır kurulu bir ofis alanı sunan bir tür hizmettir. Plaza Cubes olarak bugün biz, 12 farklı lokasyonda hazır ve sanal ofis kiralama hizmetleri sağlıyoruz. Tüm lokasyonlarımızda aynı kalitede birebir aynı hizmeti sunma imkanına sahibiz.

Birçok kişi tarafından yeni keşfedilse de aslında yeni bir kavram değil sanal ofis. Pandemi öncesinde yeni dünya düzeni, dijitalleşme ile birlikte sanal ofis hayatımızda yer almaya başlamıştı.  Ancak pandemi dolayısıyla daha fazla kullanılan bir hizmet haline dönüştü. Pandemi sonrası da yeni dünya düzeninde toplumsal yaşantımız ciddi değişimlere uğrayacak. İlginin ve bilinilirliğinin artması talebi artırsa da sanılanın aksine oldukça uygun fiyatlı bir servistir. Depozito olmaksızın kredi kartına sunulan eşit taksit imkanları ile ödeme yapabilirsiniz.

 Geleneksel Ofis Kafasından Uzaklaşın Sanal Ofis İle Tüm Dünyaya Yakın Olun!

Sanal ofis ile işinizi dünyanın her yerinden gerçekleştirmek mümkün. Siz nerede olursanız olun şirket adresi ve ihtiyacınız olan diğer tüm ofis desteği ile iş varlığınızı her yerden sürdürebilirsiniz.

İşinizi yapmak için eğer fiziksel olarak bir ofise ihtiyacınız yoksa sanal ofis sizin için en uygun hizmet.  Tabi bazı durumlarda herhangi bir ofise ihtiyaç duymasanız da şirket kurmak için yasal bir adrese gerek duyuluyor. Böyle durumlarda ev adresinin ofis adresi olarak gösterilmesi yasal olarak birtakım sorunlar doğurabilir. İhtiyacınız uygun sanal ofis Ankara, İstanbul ve İzmir'de hizmetinize sunuluyor. Böylelikle sanal ofisinizi iş adresiniz olarak göstererek güvenle çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

 Sanal Ofis İşletmelere Ne Tür Hizmetler Sağlanıyor?

Şimdilerde pandeminin nispeten azaldığı ülkelerde yeni normal olarak adlandırdığımız bir sürece giriyoruz.  Fakat yeni normalde dahi koşullar evden veya uzaktan çalışmayı gerektirecek gibi görünüyor. Geçmişte işimiz için trafik, değişen hava koşulları, vb. bambaşka zorluklara göğüs gererken bugünün ve yarının iş zorlukları tamamen değişti. Günümüzün iş zorluklarına en profesyonel ve uygun fiyatlı ofis çözümlerinden biri sanal ofis kiralama hizmetidir.

  • Ulaşımı kolay ve merkezi bir lokasyonda prestijli bir iş adresi,
  • Posta ve kargolarınızın karşılanması,
  • Sekreterlik hizmeti ve telefonlarınızın yanıtlanması,
  • Ortak çalışma alanları ve toplantı odaları kullanımı,
  • İnternet ve diğer ofis hizmetleri,
  • Çay, kahve ve süpriz ikramlar

 Sanal Ofislerin Avantajlar Neler?

Sağlamış olduğu en büyük avantajlar; fiziksel ofis kirası, aylık ofis giderleri gibi masraflardan kurtuluyor olmanız. Sanal ofis paketlerimiz ile firmanızın telefonlarını sizin firma isminiz ile cevaplayarak sizi arayanları e-mail ile size bildirilir, aylık arama raporlarını sizlerle paylaşabiliyoruz. Firmanız adına gelen kargo ve yasal tebligatlarınızı teslim alıp, sizlere bildiriyoruz. Siz de sanal ofis fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, ihtiyacınız uygun olan ofisi özel fiyatlarla kiralayabilirsiniz.

4 şehir ve 12 lokasyonumuzda 25.000 m2'lik ofis alanlarımızda, coworking alanlarımızı kullanabilir, toplantı odalarımızda müşteri görüşmelerinizi gerçekleştirerek kendinize, müşterilerinize ve işinize prestij sağlayabilirsiniz. Ayrıca uluslararası şirketlerden KOBİ'lere, Start-up'lara varıncaya kadar çok geniş bir yelpazede sektör ve iş alanından kişi ile aynı ortamda sosyalleşme imkanınız bulunuyor. Şüphesiz ortak alanlarda organize edilen etkinlikler sayesinde iş dünyası içinde olmanız network imkanlarınızdan yararlanmanıza büyük fayda sağlıyor.

https://www.plazacubes.com/