HaberlerSamsun haberSamsunspor'un Hakkı Yenirken Sustu Play-Off'a Kalmasını Kutladı

Samsunspor'un Hakkı Yenirken Sustu Play-Off'a Kalmasını Kutladı

Samsunspor'un Hakkı Yenirken Sustu Play-Off'a Kalmasını Kutladı

Samsunspor'un haftalardır uğradığı haksızlıklarla ilgili tek kelime açıklama yapmayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsunspor'un Play-Off'a kalmasını kutladı

Samsunspor taraftarları Samsunspor'un haftalardır uğradığı haksızlık nedeniyle Süper Lige çıkmayı averajla kaybetmesinin üzüntüsünü yaşayıp, haftalardır uğradığı haksızlık karşısında sahipsizliğin kızgınlığını yaşarken, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'dan şaşırtıcı bir açıklama geldi. Karaaslan, haftalardır yaşanan haksızlık karşısında tek kelime açıklama yapmazken, Adanaspor - Samsunspor maçından sonra yaptığı açıklamayla Samsunspor'u Play-Off'a kalması nedeniyle kutladı.

İŞTE O AÇIKLAMA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan tarafından yapılan açıklamada aynen şöyle:

"Bu sezon mücadele ettiği TFF 1. Lig'de Samsunspor'umuz göz dolduran bir başarı sergiledi. Bu başarıda futbolcularından teknik ekibine takımımıza katkı sunan herkesin çok büyük emeği var. Samsunpor'a inanan ve takımı her şartta destekleyen, Covid-19 salgını nedeniyle stadyumları dolduramasa da güçlü desteğiyle her zaman Samsunspor'un yanında olan büyük Samsunspor taraftarına bu vesileyle gönülden teşekkür ediyorum. Takımımız inanç, sabır ve azimle tüm maçları kazanmak için sahaya çıktı, aynı motivasyonla mücadele edeceği Play-Off'un ardından Süper Lig'e çıkacağına inanıyoruz. Başarılı geçen bir sezonun ardından takımımıza Play-Off mücadelesinde güvenimiz tamdır.

Her karşılaşmaya yüksek moral düzeyi ve başaracağına olan inançla çıkan takımımız, oynadığı güzel futbolu 17 Mayıs Pazartesi günü başlayacak Play-Off mücadelesinde de sürdürecek, kendisine güvenen ve renklerine gönül veren tüm taraftarlarına sevinç yaşatacaktır. Play-Off'ta Süper Lig'e yükselme mücadelesi verecek Samsunspor'umuza başarılar diliyorum."