HaberlerSamsun haberSamsunspor'dan Altınordu Maçına 'Seyirci' Açıklaması

Samsunspor'dan Altınordu Maçına 'Seyirci' Açıklaması

Samsunspor'dan Altınordu Maçına 'Seyirci' Açıklaması

Yılport Samsunspor Kulübü, Cumartesi günü oynanacak Altınordu maçında protokol kapasitesinin artırılması için TFF'ye başvurduğunu, maça sınırsız seyirci alınacağı şeklindeki iddiaların dikkate alınmamasını açıkladı

Yılport Samsunspor Kulübünden yapılan açıklamada şöyle denildi: "Samsunspor Futbol Kulübü olarak, 22 Mayıs 2021 Cumartesi günü oynayacağımız Yılport Samsunspor - Altınordu Play-off yarı final rövanş maçında, protokol kapasitesinin artırılması için Türkiye Futbol Federasyonuna resmi başvurumuzu yapmış bulunuyoruz. Bu başvurumuzun cevabı Türkiye Futbol Federasyonundan kulübümüze ulaştığında, resmi açıklamamızı siz değerli taraftarlarımızla yine resmi kanallarımızdan paylaşacağız."

SÖYLENTİLERİ DİKKATE ALMAYIN

Play off maçlarıyla devam eden TFF1. Lig 2020-2021 sezonunda, maçlar seyircisiz oynanmaya devam etmektedir. Kulübümüz resmi açıklama yapmadığı sürece, taraftarlarımızın stada giriş için kamuoyunda yer alan kimi duyumlara, Samsunspor yöneticisi ya da kulübümüzde yetkili olmayan kişilerin, maça sınırsız taraftar alınacağı ile ilgili iddialarına itibar etmemeleri ve resmi açıklamalarımız dışında söylentileri dikkate almamalarını rica ederiz."