AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu: Tarihi rekor oy alacağız

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu: Tarihi rekor oy alacağız

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, '.2023 yılında da tarihi rekor oy ile yolumuza devam edeceğiz' iddiasında bulundu

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, il başkan yardımcıları, il yönetim kurulu üyeleri, İlkadım İlçe Başkanı Mücahit Erbin ile Gümüşhaneliler Dernekler Federasyonu Başkanı Mustafa Seven ve üyelerle kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltı sonrasında Gümüşhane Köse İlçesi Kabaktepe Kültür ve Yardımlaşma Derneği'ni ziyaret eden Başkan Ersan Aksu, burada dernek başkanı Mustafa Kul ile birlikte yöreye özgü ceviz oyunu oynadı.

REKOR OY İLE
Kahvaltı ve ziyaretler sırasında açıklamalarda bulunan AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu,
"Son bir buçuk yıldır AK Parti ailemize sadece Samsun'da 60 bin vatandaşımız daha katılarak üye oldu. Sipariş anketler ile oy oranımızı düşük göstermeye çalışanlar ve sipariş anket verenler avuçlarını yalasınlar. Yolumuza daha güçlenerek devam ediyoruz. Çünkü AK Parti iktidarı milletin iktidarıdır. Yirmi yıldır bu gerekçe ile oy oranımız yükselerek devam etti .2023 yılında da tarihi rekor oy ile yolumuza devam edeceğiz. Millete hizmet yolunda hız kesmedik. 2023 hedeflerimize kararlılıkla ve inançla yürüyoruz. Çalışmalarımıza gece gündüz devam ediyoruz" dedi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu: Tarihi rekor oy alacağız

ASGARİ ÜCRET AÇIKLAMASI
AK Parti'nin milletin yüzünü güldüren hizmetlerine devam edeceğini savunan Aksu, "Yapılacak çalışmalar neticesinde asgari ücrette milletimizin yüzünü güldürecek, alım gücünü artıracak bir rakam ortaya çıkacağına inanıyorum. Aynı şekilde emekli maaşları ile ilgilide çalışmalar devam ediyor. Biz milletimizin daima yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Elhamdülillah milletimizde hizmetlerimizi görüyor" diye konuştu.

 

İLGİLİ HABERLER

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun mitingine yüzbinler katıldı

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun mitingine yüzbinler katıldı