YAZARLAR
DİĞER YAZILARI
İlhan DEMİRCİOĞLU

Samsunspor'a bu goller yakışmadı

İlhan DEMİRCİOĞLU

Samsunspor Menemenspor deplasmanında altın değerinde 2 puan kaybederken aynı zamanda son 4 haftaya girerken de ilk iki yolunda kontrolü de elinden kaybetti.

Aslında Samsunspor maça çok iyi başladı. Gökhan Karadeniz ile Coureur arasındaki mükemmel paslaşma sonrası harika gol geldi.

Sonrasında Corueur kaleci ile karşı karşıya kaldı bu kaç farkı ikiye çıkartan golü atamadı.

Belki de maçın kırılma anı burası idi.

Samsunspor Yasin Öztekin ile Corueur ile, Burak ile, Gökhan Karadeniz ile, Hamron ile sayısız gol pozisyonundan yararlanamadı.

Oyunun büyük bir bölümünde zaten oyunun hakimi Samsunspor idi.

Peki, bu kadar iyi oynayan takım nasıl olurdu bırakın kazanmayı beraberliği bile son dakikada kurtarır.

Zaten sorun o. Samsunspor haftalardır bunlara benzer goller yiyor.

Samsunspor bu sezon 5 tane stoper aldı ama bir türlü neredeyse üst üste aynı isimlerle iki maça çıkamadı.

Menemenspor karşısında yenilen ilk gol çok komik.

Raşit Veli ve Caner'in arasından topu aldı. Adeta elini kolunu sallaya sallaya Samsunspor ceza sahasına girdi buda tamam. Peki, Omer Muhammed nasıl olurda ön direkte kalecinin dibinde bom boş durur. Şampiyonluğa oynayan bu kadar pahalı kadro bu basit golü nasıl yer.

İkinci gol ise daha komik.

Samsunspor gol arıyor.

Dönün topta İsmail Haktan Odabaş en az 60 metre top sürüyor. Karşısına bir tek Samsunsporlu hemşerim nereye gidiyorsun bu takım bu kadar sahipsiz mi dercesine karısına çıkmıyor. Bu da yetmiyor gibi harika pas veriyor basit bir gol daha yiyor.

Bu kadar kaliteli ve pahalı kadroya bu goller yakışıyor mu ?

Bu tür goller ilk mi derseniz değil tabi

Ama işin acısı son 4 haftaya kadar ilk iki yolunda rakipler Samsunspor'un puan kaybetmesini bekliyordu.

Artık Samsunspor hem kalan maçlarını kazanacak hem de rakiplerinin puan kaybetmesini bekleyecek. Bu mümkün mü derseniz elbette mümkün.

Samsunspor'da işler yolunda gitmiyorSamsunspor'a bu futbol yakışmadıSamsunspor resital sunduSamsunspor'a golcü şartAltıparmak ile Sağlam arasındaki farkSamsunspor iştahlı oynadıSamsun Barosu'nda seçimi 'Pınar Abla' kazandıAlkışlar Ertuğrul Sağlam'aSamsunspor Umutlarını Erteledi…Mucize gerçekleşmediYazarın Tüm Yazıları