YAZARLAR
DİĞER YAZILARI
İlhan DEMİRCİOĞLU

Samsunspor coştu bir kere

İlhan DEMİRCİOĞLU

Zorlu fikstürü kayıpsız atlatan Samsunspor sahasında ligin zayıf ekibi Eskişehirspor engelini de farklı kazanarak kayıpsız geçti.

Bu tür denk olmayan takımlar arasında oynanan müsabakada Samsunspor şöyle oynadı öyle oynadı demek ya da bunlar doğruydu bunlar yanlış demek ne kadar doğru bilmiyorum.

Ancak İlyas Kubilay Yavuz'un ilk on birde forma giymesi önemli ancak zayıf takım karşısında on bire koyup gönül alma oyuncusu havası vermek de ne kadar doğru onu da bilmiyorum.

İlyas bu takımın en önemli parçasıdır. Ligin başından itibaren oynanan maçlara bakıldığında alınan süre ve karşılığında takıma sağlanan verim konusuna bakıldığında İlyas'ın ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu görebiliriz.

Yasin ve Gökhan takıma alıştıkça kanatlara da daha çok top geldikçe Samsunspor rakiplerine çok zor dakikalar yaşatmaya başladı.

Mücahit yerinin adamı olduğunu gösterdi. Rakip her ne kadar Samsunspor'a zorluk yaşatacak bir takım olmasa da rakibin ne yaptığından çok senin ne yaptığını ve gelecek maçlar için verdiğin ışık önemlidir.

Samsunspor artık ligin en iyi takımı olduğunu ve bu ligi açık ara şampiyon tamamlayacak güçte olduğunu gösteriyor.

Artık bayrakları sandıklardan çıkartma ve ütüleme zamanı geldi.

Zira Samsunspor şampiyon gibi oynuyor...

Samsunspor'a bu goller yakışmadıSamsunspor altın bulduSamsunspor kazanmayı hatırladıSamsunspor nereye koşuyor ?Samsunspor artık normale dönmeliKadına şiddetin gölgesinde 8 MartSamsunspor'a yakışmadıSamsunspor coştu bir kereSamsunspor hakemi de yendiŞampiyonluğa bir adım dahaYazarın Tüm Yazıları